Agentura Chava vznikla v roce 1997. Její zakladatelkou je Eva Koděrová, pro kterou bylo založení vlastní agentury logickým krokem po letech práce produkční v několik velkých agenturách. Eva chtěla dělat (a dělá) práci tak, aby klientům připravila vždy unikátní akci s kompletním souvisejícím servisem.

Tento koncept se Evě dařilo rozvíjet, a proto se po 10 letech firma rozrostla o zaměstnance a stala se značkou Chava, s.r.o. Agentura se i nadále zabývá event managementem, a pokud bychom měli říci, v čem se liší od jiných agentur, pak v tom, že nápad a jeho realizace mají stejnou váhu. Klient se tak nemusí před akcí obávat, že něco nebude fungovat.

Všichni Evini spolupracovníci a kolegové mají stejnou pracovní filozofii, a proto nás neváhejte kdykoliv oslovit s poptávkou jakékoliv akce. S námi se výsledku nemusíte bát. Těšíme se na Vás!

Fashion shows

Pořádání profesionálních módních přehlídek. Modelky, hostesky, účast celebrit a médií, doprovodná vystoupení...

Konference

Firemní setkání všeho druhu, konference, prezentace, sjezd spolupracovníků... Kompletní organizace od zajištění prostor až po raut a doprovodný program.

Teambuilding

Vytvoříme originální program outdoorových i indoorových aktivit, zajistíme vhodné místo, dopravu, ubytování, stravu a zkrátka vše potřebné...

Sales promotion

Atraktivní a profesionálně vyškolené hostesky Vám pomohou prodat nový produkt či zaujmout zákazníky na novém prodejním místě.

Vánoční večírky

Dopřejte svým zaměstnancům nezapomenutelný vánoční večírek. Zajistíme vše - prostory, dárky pro hosty i originální show.

Soukromé akce

Tímto samozřejmě nabídka nekončí, rádi pro Vás uspořádáme i libovolné další akce dle
Vašich potřeb.

Produkční agentura Chava | Kubelíkova 27 | 130 00 Praha 3
+420 296 330 969 | info@chava.cz | www.chava.cz